Kasia Mandarynka | Pomysł na super prezent? Zestaw Świąteczny od Kasi Mandarynki
548
post-template-default,single,single-post,postid-548,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Pomysł na super prezent? Zestaw Świąteczny od Kasi Mandarynki

Do Świąt zostało już niewiele czasu – czy masz już prezent dla Mamy, Babci, Siostry lub Ukochanej?

Jeśli nadal nie znalazłaś/nie znalazłeś wymarzonego prezentu – spieszę z pomocą. Zestaw własnoręcznie zrobionych kosmetyków z małej manufaktury ucieszy każdą kobietę! Naturalne kosmetyki mają tę niezwykłą cechę, że idealnie sprawdzą się dla każdego rodzaju cery.

Dlatego przygotowałam dwa zestawy w których znajdziesz mój Krem Mandarynkowy i Maść Lawendową.

Zestaw mały składa się z małego kremu i małej maści – słoiczki o pojemności 65ml. Waga kremu to 45g, a maści zmieściło się 40g.

Zestaw duży składa się z dużego kremu i dużej maści. Tutaj słoiczki mają po 120ml i kremu 85g, a maści 80g.

Każdy zestaw z dołożeniem moich wszelkich estetycznych umiejętności pakuję razem z kwiatkami anyżu oraz laskami wanilii w celofan. Przyozdabiam zieloną i mandarynkową wstążką i voila – gotowy prezent!

Mały zestaw kosztuje 69zł (zamiast 82zł), a duży już za 99zł (zamiast 122zł).

Jeśli ktoś chciałby zamówić większą ilość (minimum 10zestawów) bardzo proszę o kontakt ze mną na kontakt@kasiamandarynka.pl – dogadamy indywidualną cenę.

 

Wesołych Świątecznych Zakupów!