Kasia Mandarynka | O Kasi Mandarynce
72
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-72,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Poznajmy się!

Cześć, nazywam się Kasia Leśniewska-Dragoj, ale bliscy znajomi od zawsze mówią na mnie Kasia Mandarynka. Już wiecie skąd wzięła się nazwa marki moich kosmetyków. Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji z Politechniki Warszawskiej. Planowanie procesów, obliczenia matematyczne i analityczne myślenie pozornie wydają się odległe od delikatnej kosmetycznej materii, jednak w praktyce okazują się niezwykle przydatne.

Produkcja kosmetyków naturalnych wymaga cierpliwości, skrupulatnego odmierzania składników i konsekwentnego przeprowadzania odpowiednich procesów chemicznych. Poza tym od zawsze marzyłam o swojej linii produkcyjnej – teraz to się udało!

Od kilku lat przywiązuje coraz większą wagę do ekologii. Kiedy zaczęłam bardziej świadomie wystrzegać się konserwantów, sztucznych zagęstników i syropów w jedzeniu, zdałam sobie sprawę, że skóra wymaga takiego samego podejścia. Postanowiłam, że za tą refleksją musi pójść działanie – mój pierwszy produkt to był własnoręcznie zrobiony krem. Był naprawdę znacznie lepszy od tego co można kupić w sklepach! Zachęciło mnie to do dalszych eksperymentów, i w ten sposób powstały pierwsze kosmetyki Made by Kasia Mandarynka.

Zapraszam i z ogromną przyjemnością będę czytać o Waszych doświadczeniach związanych z moimi produktami!

Kasia Mandarynka