Kasia Mandarynka | O Kasi Mandarynce
72
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-72,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Poznajmy się!

Cześć, nazywam się Kasia Leśniewska-Dragoj, ale bliscy znajomi od zawsze mówią na mnie Kasia Mandarynka. Już wiecie skąd wzięła się nazwa marki moich kosmetyków 🙂 Własnoręcznie je dla Was kręcę!

KasiaMandarynka-(12)

Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji z Warszawskiej Politechniki. Planowanie procesów, obliczenia matematyczne i analityczne myślenie pozornie wydają się odległe od delikatnej kosmetycznej materii, jednak w praktyce okazują się niezwykle przydatne.

Produkcja kosmetyków naturalnych wymaga cierpliwości, skrupulatnego odmierzania składników i konsekwentnego przeprowadzania odpowiednich procesów chemicznych. Poza tym od zawsze marzyłam o swojej linii produkcyjnej – teraz to się udało!

Od kilku lat przywiązuje dużą wagę do tego, co jem. Czy to jest zdrowe? Czy zawiera odpowiednie składniki odżywcze? Kiedy zaczęłam bardziej świadomie wystrzegać się konserwantów, sztucznych zagęstników i syropów w jedzeniu, zdałam sobie sprawę, że skóra wymaga takiego samego podejścia. Postanowiłam, że za tą refleksją musi pójść działanie – mój pierwszy produkt to był własnoręcznie zrobiony krem. Był naprawdę znacznie lepszy od tego co można kupić w sklepach! Zachęciło mnie to do dalszych eksperymentów, i w ten sposób powstały pierwsze kosmetyki Made by Kasia Mandarynka.

Wytwarzaniem naturalnych kosmetyków zajęłam się w 2015 roku. Od tamtego czasu dużo czytam, chodzę na zajęcia i warsztaty, a także prowadzę produkcję w mojej manufakturze.

Dziś kosmetyków Made by Kasia Mandarynka używa spore grono moich najbliższych, rodziny i przyjaciół. I z każdym dniem to grono się powiększa, dlatego postanowiłam dać tę możliwość każdemu, kto chciałby ich spróbować.

 

Zapraszam i z ogromną przyjemnością będę czytać o Waszych doświadczeniach związanych z moimi produktami!

Kasia Mandarynka